Raspored gradova domaćina i datumi održavanja 9. BH Telecom Sportskih igara mladih

Najljepša sportska priča ove godine će posjetiti 38 bh. gradova. Prijavi se i saznaj zašto su Igre zaakooon!

Raspored gradova domaćina i datumi održavanja 9. BH Telecom Sportskih igara mladih

Uto, 14. Maj 2019.


Raspored gradova domaćina i datumi održavanja

16.05. Orašje

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

17.05. Gradačac

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Odbojka na pijesku (2004. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

19.05. Šamac

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

23.05. Konjic

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

27.05. Zvornik

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

28.05. Srebrenica

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

28.05. Bratunac

Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi);

29.05. Maglaj

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

30.05. Tešanj

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Stoni tenis (2004. godište i mlađi; 2007. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

31.05. Visoko

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

01.06. Kakanj

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

02.06. Jablanica

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

06.06. Široki Brijeg

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Odbojka na pijesku (2004. godište i mlađi), Stoni tenis (2004. godište i mlađi; 2007. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

07.06. Mostar

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

08.06. Gračanica

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

09.06. Doboj

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi);

10.06. Vitez

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi); Odbojka na pijesku (2004. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

11.-13.06. Jajce (Svečano otvaranje)

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

16.06. Srebrenik

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi);

17.06. Tuzla

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi); Odbojka na pijesku, Stoni tenis (2004. godište i mlađi; 2007. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi), Atletika (2008. godište i mlađi);

18.06. Banovići

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi);

20.06. Goražde

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Odbojka na pijesku (2004. godište i mlađi);

22.06. Travnik

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi);

25.-28.06. Sarajevo

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi); Odbojka na pijesku, Stoni tenis (2004. godište i mlađi; 2007. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi)

14.07. Bihać

15.07. Bugojno

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi);

17.07. Zenica

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Podravka CUP u rukometu (2004. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Toyota CUP u tenisu (2004. godište i mlađi); Stoni tenis (2004. godište i mlađi; 2007. godište i mlađi); Šah (2004. godište i mlađi; 2008. godište i mlađi).

19.07. Tomislavgrad

Coca-Cola CUP u malom fudbalu/nogometu (2004. godište i mlađi); Poli CUP u malom fudbalu/nogometu (2008. godište i mlađi); Kinder+Sport CUP u uličnoj košarci (2003. godište i mlađi); Plazma CUP u odbojci (2004. godište i mlađi); Bingo CUP u igri “između dvije vatre” (2008. godište i mlađi); Atletika (2008. godište i mlađi);

21.07. Doboj

24.07. Goražde

26.07. Brčko

27.07. Bijeljina

 

Prijaviti se možete putem linka ili na 033 465 666 do dan prije održavanja Igara u navedenim gradovima. :) Saznajte zašto su Igre zaakooon! :)

Napomena: Pobjednici takmičenja u atletici i igri između dvije vatre ne putuju na Veliko finale u Sarajevo. Medalje za najbolje plasirane ekipe/pojedince se dodjeljuju ne terenu u gradu/općini domaćinu. Od naredne godine će biti novi sistem takmičenja i naši najmlađi SIM-ovci će imati priliku biti dio Velikog finala u Sarajevu.

 

ABDMDBDNCPIGGBHINIBIPIIBKPDSPHINKIDHDBIDSNKGRUGHDBJJ